Produkty
-
Tablet do Rezerwacji Spotkań
-
Tablet Do Wyświetlania Reklam
-
Tablet do Zamawiania w Restauracji
-
Telewizor Smart (Duży Tablet)
-
Tablet Domowy Inteligentny
-
Tablet Do Monitorowania Medycznego
-
Tablet Przemysłowy
-
Tablet Odporny
Masz jakieś pytania?
Proszę, nie wahaj się nas kontaktować. Oddzwonimy do ciebie jak tylko.
+86-13501581295 +86-13501581295 [email protected]
Audrey Zhang
WhatsApp
tablet PC z systemem Android, 13,3 cala, montowany na ścianie, rozdzielczość 1920x1080, zasilanie przez Ethernet (PoE), NFC, gniazdo RJ45, 4 GB RAM, 32 GB pamięci masowej, do szkół, hoteli, sal konferencyjnych oraz cyfrowych systemów informacyjnych
- Parametry
- Opis Produktów
- Polecane produkty
Parametry
| System | |
| CPU | RK3576, dwurdzeniowy A72 + czterordzeniowy A53 |
| RAM | 2 GB/4 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 16 GB/32 GB/64 GB |
| System operacyjny | Android 10 |
| Ekran dotykowy | 10-punktowy pojemnościowy dotyk |
| Wyświetlacz | |
| Panel | 13.3" panel LCD |
| Rozdzielczość | 1920*1080 |
| Tryb wyświetlania | Normalnie czarny |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 ((L/R/U/D) |
| Współczynnik kontrastu | 800 |
| Luminance | 250 cd/m2 |
| Proporcje | 16:9 |
| Sieć | |
| WiFi | 802.11b/g/n |
| Ethernet | 100M/1000M Ethernet |
| Zęba-bulowy | Bluetooth 4.2 |
| Interfejs | |
| Gniazdo do kart | Karta SD |
| USB | Host USB 3.0 |
| Mikro USB | Mikro USB OTG |
| USB | USB dla seryjnych (format TTL) |
| RJ45 | Interfejs Ethernet (standardy funkcji POE IEEE802.3at,POE+, klasa 4, 25,5 W) |
| Gniazdo zasilania | Wprowadzanie mocy prądu stałego |
| Media play | |
| Format wideo | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.265, H.264, VC-1, VP8, VP9, itp., Wsparcie do 4K |
| Format audio | MP3/WMA/AAC itp. |
| Zdjęcie | jpeg |
| Inne | |
| VESA | 100x100mm |
| Mikrofony | tak |
| Głośnik | 2*2W |
| APARAT | 2.0M/P, kamera przednia |
| Temperatura robocza | 0-40 stopni |
| Język | Wielojęzyczny |
| Akcesoria | |
| Adapter | Adapter 12V/2A |
| Instrukcja obsługi | tak |