Producten
-
Reserveringstablet
-
Reclame Weergave Tablet
-
Restaurant Bestel Tablet
-
Slimme Tv (Groot Tablet)
-
Slim Thuis Tablet
-
Medische Monitor Tablet
-
Industrieel Tablet
-
Robuust Tablet
Heb je nog vragen?
Neem contact met ons op. We bellen je zo snel mogelijk terug.
+86-13501581295 +86-13501581295 [email protected]
Audrey Zhang.
WhatsApp
wandmontage 13,3 inch 1920x1080 Android-tabletpc met POE, NFC en RJ45, 4 GB, 32 GB, voor school, hotel, vergaderzaal en digitale bewegwijzering
- Parameter
- Productbeschrijving
- Aanbevolen producten
Parameter
| Systeem | |
| CPU | RK3576, dual-core A72 + quad-core A53 |
| RAM | 2 GB/4 GB |
| Interne geheugen | 16GB/32GB/64GB |
| Besturingssysteem | Android 10 |
| Touchscreen | 10 punten capacitieve aanraking |
| Weergave | |
| Paneel | 13.3" LCD-paneel |
| Resolutie | 1920*1080 |
| Weergavemodus | Normaal zwart |
| Kijkhoek | 85/85/85/85 (L/R/U/D) |
| Contrastverhouding | 800 |
| Luminantie | 250 cd/m2 |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Netwerk | |
| WiFi | 802.11b/g/n |
| Ethernet | 100M/1000M ethernet |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| Interface | |
| Kaartslot | SD Kaart |
| USB | USB 3.0-host |
| Micro USB | Micro USB OTG |
| USB | USB voor serieel (TTL-formaat) |
| RJ45 | Ethernet-interface (POE-functiestandaard IEEE802.3at,POE+,klasse 4, 25,5W) |
| Voedingsaansluiting | DC-toevoer |
| Media-play | |
| Videoformaat | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.265, H.264, VC-1, VP8, VP9, enz., ondersteunt tot 4K |
| Audioformaat | MP3/WMA/AAC enz. |
| Foto | jpeg |
| Ander | |
| VESA | 100x100 mm |
| Microfoon | ja |
| Luidspreker | 2*2W |
| CAMERA | 2.0M/P, voorste camera |
| Werktemperatuur | 0-40 graden |
| Taal | Meertalig |
| Accessoires | |
| Adapter | Adapter, 12V/2A |
| Gebruiksaanwijzing | ja |