Produk
-
Tablet Penjadualan Mesyuarat
-
Papan Paparan Iklan
-
Tablet Pemesanan Restoran
-
Tv Pintar (Tablet Besar)
-
Dua Rumah Pintar
-
Penajaan Pemantauan Perubatan
-
Penajaan Perindustrian
-
Penajaan Tangguh
Ada soalan?
Sila berasa bebas untuk menghubungi kami. Kami akan menghubungi awak secepat mungkin.
+86-13501581295 +86-13501581295 [email protected]
Audrey Zhang
WhatsApp
tablet PC Android 13.3 inci pemasangan dinding, resolusi 1920x1080, sokong POE, NFC, port RJ45, memori 4 GB dan storan 32 GB, untuk kegunaan di sekolah, hotel, bilik mesyuarat, serta paparan tanda digital
- Parameter
- Keterangan Produk
- Produk yang Disyorkan
Parameter
| Sistem | |
| CPU | RK3576, Dual-core A72 + quad-core A53 |
| RAM | 2GB/4GB |
| Memori dalaman | 16GB/32GB/64GB |
| Sistem Operasi | Android 10 |
| Layar sentuh | kesan kapasitif 10-titik |
| Paparan | |
| Panel | panel LCD 13.3" |
| Resolusi | 1920*1080 |
| Mod paparan | Biasanya hitam |
| Sudut pandangan | 85/85/85/85 ((L/R/U/D) |
| Nisbah Kontras | 800 |
| Pencahayaan | 250cd/m2 |
| Nisbah aspek | 16:9 |
| Rangkaian | |
| WIFI | 802.11b/g/n |
| Ethernet | 100M/1000M Ethernet |
| Bule-tu | Bluetooth 4.2 |
| Antara Muka | |
| Slot kad | Kad SD |
| USB | USB 3.0 hos |
| Micro USB | Micro USB OTG |
| USB | USB untuk siri (format TTL) |
| RJ45 | Antara muka Ethernet (standar fungsi POE IEEE802.3at,POE+, kelas 4, 25.5W) |
| Jack kuasa | Masukan kuasa DC |
| Media bermain | |
| Format video | MPEG-1,MPEG-2,MPEG-4,H.265,H.264,VC-1,VP8,VP9, dan lain-lain, menyokong sehingga 4K |
| Format audio | MP3/WMA/AAC dan lain-lain |
| Gambar | jpeg |
| Lain-lain | |
| VESA | 100x100mm |
| Mikrofon | ya |
| Pembesar Suara | 2*2W |
| Kamera | 2.0M/P, kamera depan |
| Suhu Kerja | 0-40 darjah |
| Bahasa | Pelbagai Bahasa |
| Aksesori | |
| Penyesuai | Adapter, 12V/2A |
| Manual Pengguna | ya |