murus montatus 15,6" 4 GB + 64 GB IPS Android Signa Digitalia Resistentia ad Aquam et ad Culinam Adhibita in Commercio Ad Ordines Exhibendos
Fidus monitor Android ad parietem affixus pro signis digitalibus, qui in culinis, aedibus scholasticis et locis commercialibus uti potest, claritatem visibilitatis, impervium aquae robur et facilem contenti administrationem pro operationibus cotidianis praebens.
- Parameter
- Dēscrīptiō Prōductōrum
- Producta Commendata
Parameter
| Systema | |
| CPU | RK3576, bini nuclei A72 et quattuor nuclei A53 |
| RAM | 2GB/4GB |
| Memoria interna | 16GB/32GB/64GB |
| Operandi ratio | Android 11/4 |
| Tactus screen | x-Point tactu capacitivo |
| Display | |
| Panel | 15.6"LCD panel |
| Resolutio | 1920*1080 |
| Propono modus | Northmanni nigrum |
| Angulus visus | 85/85/85/85(L/R/U/D) |
| Contra rationem | 800 |
| Luminance | 250cd/m2 |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Retis | |
| WiFi | 802.11b/g/n |
| Ethernet | 100M/1000M ethernet |
| Bule-tooth | Bluetooth 4.2 |
| Interface | |
| Card socors | SD card |
| USB | USB 3.0 exercitum |
| Micro USB | Micro USB OTG |
| USB | USB pro seriali (formatum TTL) |
| RJ45 | Ethernet interface ( POE function standard IEEE802.3at,POE+,class 4, 25.5W ) |
| Potestas jack | DC potentia input |
| Media fabula | |
| Vide Format | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4,H.265,H.264, VC-1, VP8, VP9, etc. |
| Audio Format | MP3/WMA/AAC etc. |
| Photo | jpeg |
| Alium | |
| VESA | 100x100mm |
| Micphone | ita |
| Loquens | 2*2W |
| Camera | 2.0M/P, ante camera |
| Temperatura operandi | 0--40degree |
| Lingua | Multi-lingua |
| Accesoria | |
| Adaptator | Adap- 12V/2A |
| User manual | ita |
Dēscrīptiō Prōductōrum
Cum homines primum quaerunt tabulam Android ad murum affigendam ad usus commerciales, vix unquam quaerunt «tabulam». Quod enim vere opus habent est instrumentum fidele quod in operationes cotidianas integratur sine additione complexitatis—aliquid quod in veris locis, ut sunt culinae frequentatae, scholae, aut aulae conventuum, bene fungitur, non solum in schedulis technicis.

Haec tabula digitalis Android ad murum affigenda, quae quindecim uncias et sex decimas uncias latitudinem habet, ex eo ipso spectaculo confecta est. Ad loca fabricata est ubi umor, calor, et usus continuus pars officii sunt, non exceptiones. In culina, exempli gratia, personae non habent tempus ut de fragilibus instrumentis sollicitentur. Ordinationes clarae, visibiles, et semper renovatae esse debent. Tabula resistens aquae et culinae, ad murum affixa, in ipsam operationem ingreditur—tacite efficaciam augens, errores minuens, et operationes continuans.

In institutis educativis per Africam et Americam Latinam, necessitas alia est, sed aeque practica. Scholae et centra formandi saepe quaerunt solutiones pro signis digitalibus vel display interactivis, quae sint pretio aequo et facile implementandae atque servandae. Tabula Android parieti affixa, ut haec, fungere potest tabula informationum in schola, ostensione contentorum didacticorum, aut etiam terminali interactiva levi. Non requirit structuram complexam, quod eam praesertim valere facit in regionibus ubi res gestae technologiae informationis (IT) raro reperiuntur. 
In regionibus Medii Orientis et Sinus, idem instrumentum naturaliter transformatur in monstratum aulam conventus aut in schermum praesentationis commercialis. Adparatum pulchre in pariete, fit fidele punctum communicationis—sive ad tabulas internas, sive ad informationes advenarum, sive ad praesentationes ordinatas utatur. Scherma IPS certam claritatem praebet ex diversis angulis visendi, quod in spatiis collaborativis magni momenti est, ubi homines non semper recte ante schermam stant.

Quod hanc solutionem praecellentem facit non est una tantum facultas, sed modus quo in reales necessitates operationales convenit. Combinatio systematis operativi Android, stabilitatis in perficiendo, et durabilitatis gradus commercialis significat integratores et distributores posse id in multis proiectis implementare sine sollicitudine de compatibilitate aut de fideli usu per longum tempus. Est genus producti quod tacite minuit post-venditionem difficultates—quidquid omnis emptor B2B magis aestimat quam speciosae proprietates. 
Hoc est etiam cur multi socii hunc typum Android digitalis signorum praeficiant aliis solutionibus complexioribus aut nimis elaboratis. In multis proiectis, praesertim in mercatus emergentibus, simplicitas vincit. Instrumenta facile instituenda sunt, facile administranda, et flexibilia satis ut varia applicata sustineant—ab systematibus ostensionis ordinum in tabernis ad tabulas digitales in scholis et ad corporativa signorum networa.
Qui saepe huiusmodi solutionem desiderent in praxi satis manifestum fit. Systematum integratores, qui in proiectis digitalizationis tabernarum operantur, saepe haec instrumenta ut systemata ostensionis in culinis implementant, ut chartaceos ordines substituant. Distributores, qui proiecta educationis suppeditant, ea ut terminalia ostensionis in scholis scalabilia utuntur. Magistri aedificiorum et contractores audiovisualis in condicionibus corporativis ea in aedibus consiliorum aut in systematibus informationis publicae integrant. Non de uno tantum industria agitur—sed de omni casu, ubi clara et fidabilis communicatio visualis momenti est.
Unus e nostris sociis in Asiae Orientalis parte australi narravit quomodo menūs impressas et tabellas ordinum in catena mediocrium cauponarum substituerint per Android ostentationes murales. Paucis hebdomadibus post, coordinatio personae melior facta est, errores in ordinibus diminuti sunt, et fluxus operis in culina magis structuratus evasit. Quod maxime eis praestabat non erat ipsa machina, sed quod systema cotidie sine interruptione agebat.
Alius cliens, qui in regione programmatum educativorum implementabat, enuntiavit quam facile esset has unitates in pluribus aulis scholasticis distribuere. Cum pauci essent qui curarent res informaticas, opus erat solutione signorum digitalium pronta ad usum, quae centraliter administrari posset. Ecosystema Android fecit ut mutationes contenti faciles essent, et designatio muralis auxit ut aulae scholasticae mundae et ordinatoriae manerent.
Pro iis negotiis quae in posterum diuturnam applicationem considerant, flexibilitas aeque important est ac fiducia. Ideo haec solutio permittit adaptationem ad necessitates singulorum operum. Sive de insignis branding, praemonitis applicationibus, mutationibus interfaciei systematis, sive etiam de mutationibus in ipso apparatu, ut integratio camerae aut subsidium PoE, finis est ut apparatus ad tuum reale usum accommodetur — non contra. Distributoribus et sociis OEM hoc aperit occasionem ut solutiones distinctas pro mercatis localibus efficiant.
Ex practica perspectiva, hoc est quod multi emptores quaerunt cum talia verba ut 'tablet Android ad murum affigendus', 'tabula digitalis signorum commercialis', aut 'tabula culinaria aquarum impervia' investigant. Non tantum productum, sed solutio quae intellegit ambientem in quo utenda erit.
Denique valor tabulae commercialis non metiturur numero specificatorum quae recensentur, sed per facilitatem qua in operationes cotidianas integratur. Haec est