Proizvodi
-
Tablet za Rezervaciju Sastanaka
-
Oglasi na Tabletima
-
Tableta za Naručivanje u Restoranu
-
Pametni TV (Veliki Tablet)
-
Tablet za Pamtne Kuće
-
Tablet za Medicinsku Nadzoru
-
Industrijski Tablet
-
Otporni Tablet
Imate li pitanja?
Molim vas, slobodno nas kontaktirajte. Vratit ćemo se čim stignemo.
+86-13501581295 +86-13501581295 [email protected]
Audrey Zhang
WhatsApp
zidni mont 13.3in 1920x1080 Android tablet PC POE NFC RJ45 4GB 32GB škola hotel konferencija soba digitalni znakovi prikaz
- Uređaj za upravljanje
- Opis proizvoda
- Preporučeni proizvodi
Uređaj za upravljanje
| Sustav | |
| CPU | RK3576, dvosjezdni A72+četvorjezdni A53 |
| RAM | 2 GB/4 GB |
| Unutarnja memorija | 16GB/32GB/64GB |
| Operacijski sustav | Android 10 |
| Dotočni zaslon | 10 tačaka kapacitativnog dodira |
| Prikaz | |
| Ploča | 13.3" LCD ploča |
| Rezolucija | 1920*1080 |
| Način prikaza | Obično crno. |
| Kut gledanja | 85/85/85/85 (L/R/U/D) |
| Omjer kontrasta | 800 |
| Svakodnevni | 250cd/m2 |
| Omjer aspekta | 16:9 |
| Mreža | |
| WiFi | 802.11b/g/n |
| Ethernet | 100M/1000M ethernet |
| Bluetooth | Blue-tooth 4.2 |
| Sučelje | |
| Kartački slot | SD kartica |
| USB | USB 3.0 domaćin |
| Micro USB | Micro USB OTG |
| USB | USB za serijski (TTL format) |
| RJ45 | Ethernet sučelje (POE funkcijski standard IEEE802.3at,POE+, klasa 4, 25,5 W) |
| -Sve je u redu. | Ulazna napajanje u isto vrijeme |
| Medijska igra | |
| Video oblik | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.265, H.264, VC-1, VP8, VP9, itd.,podržava do 4K |
| Audio oblik | MP3/WMA/AAC itd. |
| Fotografija | jpeg |
| Ostalo | |
| VESA | 100x100mm |
| Mikrofon | da |
| Zvučnik | 2*2W |
| KAMERA | 2.0M/P, prednja kamera |
| Radna temperatura | 0-40 stupnjeva |
| Jezik | Razdvojno jezično |
| Dodaci | |
| Adapter | Adapter, 12V/2A |
| Korisnički priručnik | da |