taispeánaí digiteach Android le scáthán IPS, 15.6" le socruithe ar an mbarr, 4GB+64GB, fógraíocht dhigiteach a bhfuil sé in ann a úsáid sa chistin, taispeánaí ordú tráchtála a bhfuil sé in ann a úsáid sa chistin, agus atá cosainte i gcoinne uisce
Taispeánaí digiteach Android ionadúil oiriúnach do sheomraí cócaireachta, ranganna agus spásanna trádála, a sholáthraíonn radharc soiléir, fiúntacht uisce agus bainistíocht éasca an ábhar le haghaidh oibríochtaí laethúla.
- Paramadar
- Cur síos ar Phrodaithe
- Táirgí Molta
Paramadar
| Córas | |
| CPU | RK3576, dha-chóras núicléach A72 + ceathair chóras núicléach A53 |
| RAM | 2GB/4GB |
| Cuimhne inmheánach | 16GB/32GB/64GB |
| Córas Oibriúcháin | Android 11/4 |
| Scáileán Tactile | 10 phointe teagmháil caipitíoch |
| Taispeántas | |
| Painéal | 15.6"Panéal LCD |
| Rún | 1920*1080 |
| Modh Taispeáine | De ghnáth dubh |
| Uillinn Amharc | 85/85/85/85 ((L/R/U/D) |
| Conradh comhoiriúnachta | 800 |
| Soilseacht | 250cd/m2 |
| Coibhneas Chéim | 16:9 |
| Líon láithreáin | |
| WiFi | 802.11b/g/n |
| Ethernet | 100M/1000M Ethernet |
| Cinn-fhiacla | Bailte-leath 4.2 |
| Comhoibriú | |
| Slát cárta | Cárta SD |
| USB | Cóstaí USB 3.0 |
| Micro USB | Micro USB OTG |
| USB | USB le haghaidh sraithe (formáid TTL) |
| RJ45 | Idirghabháil Ethernet (chaighdeán feidhm POE IEEE802.3at,POE+,class 4, 25.5W) |
| Jack Cumhachta | Cumhacht ionchuir DC |
| Cluichí meáin | |
| Fómatta físeáin | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.265, H.264, VC-1, VP8, VP9, etc.,tacaíocht suas le 4K |
| Formáid guth | MP3/WMA/AAC etc. |
| Grianghraf | jpeg |
| Eile | |
| VESA | 100x100mm |
| Micrófón | tá |
| Cainteoir | 2*2W |
| CAMARA | 2.0M / P, ceamara tosaigh |
| Teocht Oibre | 0-40 céim |
| Teanga | Ilteanga |
| Bealáin | |
| Oiriúnaí | Oiriúnaí, 12V/2A |
| Rúnaí úsáideora | tá |
Cur síos ar Phrodaithe
Nuair a lorgann daoine ar dtús scáileán Android ar bhalla do úsáid chomharchumarsáide, ní ghríann siad go minic ‘scáileán’ amháin. An rud atá i gceist acu i ndáiríre ná uirlis ionadúil a chuireann isteach go héasca i mbunaithe an lae go lae gan cur aon iomlán breise air—rud a oibríonn i dtimpeallachtaí fíor mar shampla cistiní lán, ranganna nó hallaí cruinnithe, ní amháin ar bhileoga speicífice.

Tá an t-ionstraim shiombhóil digiteach Android seo, le 15.6 orlach agus le suíomh ar an mbarr, deartha go díreach ón áireamh sin. Tá sé déanta do áiteanna ina bhfuil fliuchthacht, teas, agus úsáid thar a bheith chun cinn mar chuid den obair, ní mar eisceachtaí. I gcuisleán bialainne, mar shampla, níl am agus aon chúis agus an staf chun imní a bheith acu faoi ghléasanna a bhíonn crua. Ní mór go mbeidh na t-orduithe soiléir, infheicthe, agus nuashonraithe i gcónaí. Tá taispeántóir a bhfuil sé ina gcoimeádach uisce agus a bhfuil sé ina gcoimeádach don chuisleán, agus atá suite ar an mbarr, mar chuid den obair—ag feabhsú éifeachtúlachta go ciúin, ag laghdú botún, agus ag coimeádadh na n-oibríochtaí ag siúl.

I dtimpeallacht oideachais ar fud na hAfraice agus Mheán-Mheiriceá, tá an riachtanas difriúil ach chomh praiticiúil leis. Tá scoileanna agus ionad oiliúna go minic ag lorg réitigh shoiniúcháin digiteach costas-éifeachtacha nó réitigh taispeántais idirghníomhacha a bhfuil sé éasca iad a leagan amach agus a chothabháil. Is féidir scáileán Android a bheidh suite ar an mbarrlae a úsáid mar bhord eolais do rang, mar thaispeántas do chontéid foghlama, nó fiú mar théarminal idirghníomhach éadrom. Ní ghiarrann sé infrastruchtúr casta, rud a dhéanann é go háirithe luachmhar i réigiúin ina bhfuil acmhainní tacaíochta IT teoranta. 
Sa Mheánoirthear agus i réigiúin an Ghulf, aistriúonn an t-ionad céanna go nádúrtha go dtí scáileán seomra cruinniúcháin nó scáileán láithreána tráchtála. Nuair a chuirtear ar an mbarr go glan, éiríonn sé pointe cumarsáide oiriúnach—an bhfuil sé á úsáid dona bhardaigh istigh, do fhaisnéis chuairteoirí, nó do láithreánaithe sainithe. Cinntíonn an scáileán IPS soiléiriú ó uillinní amhairc éagsúla, rud atá tábhachtach i spásanna comhoibriúcháin ina bhfuil daoine gan a bheith i gcónaí ag stiúradh go díreach os comhair an scáileáin.

Níor thagann an rud a dhéanann an réiteach seo a bheith iontach ó aon ghné aonair, ach ó chaoi a bhfuil sé curtha isteach sa ghníomhaíocht fíorúil. Ciallaíonn an comhcheangal idir an córas oibriúcháin Android, an bheartaíocht sholúbtha, agus an tionsclaíocht thráchtála go bhféadfadh na heagróirí agus na díobráirí é a úsáid i n-áitibh iolracha gan imní faoi chomhoiriúnacht nó faoi bheartaíocht fhadtéarmach. Is é an cineál táirge atá in ann fadhbanna tar éis díol a laghdú go ciúin—rud a luann gach ceannaitheoir B2B níos mó ná speicíficeachtaí taisce. 
Is é seo freisin an fáth go roghnaíonn go leor comhpháirtí an cineál seo de shiombóil digiteach Android os cionn roghanna níos casta nó níos mó ná a bheith gá leo. I go leor tionscnaimh, go háirithe i marganna ag teacht chun cinn, bíonn an simpliúchán i mbun an bhua. Ní mór na gléasanna a bheith éasca le suiteáil, éasca le bainistiú, agus réadúil go leor chun tacú le haghaidh éagsúla—ó shiombóil digiteacha ordú bialainne go dtí bordanna digiteacha scoile agus líonraí siombóil corparáideacha.
Cé a theastaíonn réiteach mar seo go minic staidear an phractaice. Is minic a úsáideann comhtháthaitheoirí córais ar thionscnaimh dhigitiúcháin bialainne iad mar chórais taispeántais cuisine chun billeoga páipéir a chur in áit. Úsáideann díobháilteoirí a sholáthraíonn tionscnaimh oideachais iad mar threoirlínte taispeántais ranganna a féadfar méadú. Cuireann bainistírithe áiseanna agus contráirí AV i timpeallachtaí corparáideacha iad isteach i seomraí cruinnithe nó i gcórais eolais phoiblí. Ní heolus amháin atá i gceist—ach aon stádas ina bhfuil cumarsáid fhíseach soiléir agus iontaofa tábhachtach.
Roinn ceann de ár bpáirtithe i Meán-Thuaisceart na hÁise conas a d’athshocraigh siad na biachláir chlóite agus na billeoga ordú traidisiúnta i sraith bhig-bhialainne le taispeántóirí Android ar an mbarr. Laistigh de sheachtaine, feabhsaíodh comhoibriú na staf, laghdú an líon mí-orduithe, agus tháinig struchtúr níos fearr ar shreabhán an chóisir. Níor ba mhaith leo an trealamh féin ach an fáct go raibh an córas ag obair gach lá gan aon turgnamh.
Léirigh cliant eile a bhí ag obair ar rólú réigiúnach i mbun oideachais conas a bhí sé an-éasca na haonaid seo a leagan amach i roinnt seomraí rang. Le foireann IT teoranta, bhí orthu réiteach le haghaidh comharthaí digiteacha a d’fhéadfadh a bheith curtha i bhfeidhm go héasca agus a d’fhéadfadh a bheith bainistiú laistigh ó ionad amháin. Rinne an córas Android nuashonruithe an t-inneachta an-éasca, agus chuir an dearadh ar an mbarr leis an timpeallacht ghlan, eagraithe a chaomhnú i seomra rang.
Doníonn gnóthaí a bhíonn ag smaoineamh ar úsáid fhadtéarmach an t-ádh go bhfuil an tionchar chomh tábhachtach leis an ionadú. Mar sin, tá an réiteach seo in ann comhtháthú a dhéanamh bunaithe ar riachtanais an tionscna. An bhfuil sé mar shampla faoi bhrandaíochta an loga, do appanna réamhshuiteáilte, coigeartuithe ar an gcomhéadan córais, nó fiú mionathruithe ar leibhéal na hardfheidhme cosúil le h-integráil na gcameraí nó tacaíocht PoE, is é an sprioc an ghléas a choimeád i gcoimeád le do chás úsáide fíor—níos mó ná an ghléas a dhéanamh a oibriú i dtreo an ghléasa. D’fhreastalaithe agus comhpháirtithe OEM, oscraíonn sé seo deiseanna chun réitigh idirdhealaíocha a thógáil don mhargadh áitiúil.
Ó thaobh praiticiúil de, is é seo an rud a lorgann go leor ceannaithe nuair a lorgann siad téarmaí cosúil le ‘clógaí Android le socraithe ar an mballa’, ‘taispeántas digiteach tráchtála’, nó ‘taispeántas leathrach uisce’. Ní amháin táirge atá i gceist, ach réiteach a thuigeann an timpeallacht ar a úsáidfear é.
I ndeireadh na dála, ní tomhaistear luach taispeántais thráchtála trí líon na speicifíochtaí a liostálann sé, ach trí chomhtháthú gan stró isteach sa ghníomhaíocht laethúil. Seo an