محصولات
-
تابلت رزرو ملاقات
-
تابلت نمایش تبلیغاتی
-
تابلت سفارش گیری رستوران
-
تلویزیون هوشمند (تابلت بزرگ)
-
تابلت خانه هوشمند
-
تابلت نظارت پزشکی
-
تابلت صنعتی
-
تابلت مقاوم
سوالاتی دارید؟
لطفاً با ما تماس بگيريد به محض اينکه بهتون خبر داديم
+86-13501581295 +86-13501581295 [email protected]
"آودري ژانگ"
واتساپ
تابلوی دیجیتال نصبشونده روی دیوار، تبلت کامپیوتر اندرویدی ۱۳٫۳ اینچی با وضوح ۱۹۲۰×۱۰۸۰، قابلیت تغذیه از طریق کابل شبکه (POE)، NFC، پورت RJ45، ۴ گیگابایت رم و ۳۲ گیگابایت حافظهٔ داخلی، مناسب برای مدارس، هتلها، اتاقهای کنفرانس و نمایش اطلاعات
- پارامتر
- شرح محصولات
- محصولات پیشنهادی
پارامتر
| سیستم | |
| CPU | RK3576، دو هستهای A72 + چهار هستهای A53 |
| رام | 2GB/4GB |
| حافظه داخلی | 16GB/32GB/64GB |
| سیستم عامل | اندروید 10 |
| صفحه لمسی | 10-نقطه لمس ظرفیت |
| نمایش | |
| پانل | پانل LCD 13.3 " |
| وضوح | 1920*1080 |
| حالت نمایش | معمولاً سیاه |
| زاویه دید | 85/85/85/85 ((L/R/U/D) |
| نسبت کنتراست | 800 |
| نوردهی | 250cd/m2 |
| نسبت ابعاد | 16:9 |
| شبکه | |
| وایفای | 802.11b/g/n |
| اترنت | 100M/1000M اترنت |
| بلوتوث | بلوتوث 4.2 |
| رابط | |
| اسلات کارت | کارت SD |
| یو اس بی | هست USB 3.0 |
| مایکرو USB | میکرو USB OTG |
| یو اس بی | USB برای سریال (فرمت TTL) |
| RJ45 | رابط Ethernet (استانداردهای عملکرد POE IEEE802.3at،POE+، کلاس 4، 25.5W) |
| جک برق | ورودی برق DC |
| پخش رسانه | |
| فرمت ویدیو | MPEG-1,MPEG-2,MPEG-4,H.265,H.264,VC-1,VP8,VP9,و غیره،حافظی تا 4K |
| فرمت صوتی | MP3/WMA/AAC و غیره |
| عکس | jpeg |
| دیگر | |
| VESA | 100x100 میلیمتر |
| میکروفون | بله |
| سخنران | 2*2W |
| دوربین | 2.0M/P، دوربین جلویی |
| دمای کاری | 0 تا 40 درجه |
| زبان | چند زبانه |
| لوازم جانبی | |
| آداپتور | آداپتور 12 ولت 2 آمپر |
| راهنمای کاربری | بله |