PROIZVODI
-
Tablet za Rezervaciju Sastanka
-
Tablet Za Oglašavanje
-
Tablet za Narudživanje u Restoranu
-
Pametna Televizija (Veliki Tablet)
-
Tablet za Pamtanu Kuću
-
Tablet za Medicinsko Praćenje
-
Industrijski Tablet
-
Opušteni Tablet
Да ли имате питања?
Молим вас, не брините да нас контактирате. Опет ћемо се обратити вам чим се то деси.
+86-13501581295 +86-13501581295 [email protected]
Одри Џанг
Whatsapp
вал моунт 13.3инч 1920х1080 андроид таблет ПЦ ПОЕ НФЦ РЈ45 4ГБ 32ГБ школа хотел конференцијски салон дигитални знак дисплеј
- Параметри
- Опис производа
- Preporučeni proizvodi
Параметри
| Система | |
| ЦПУ | РК3576, Двоножје А72+квад-ножје А53 |
| РАМ | 2 ГБ/4 ГБ |
| Интерна меморија | 16GB/32GB/64GB |
| Оперативни систем | Андроид 10 |
| Точни екран | 10 тачака капацитивног додирвања |
| Показач | |
| Панел | 13.3"ЛЦД панел |
| Резолуција | 1920*1080 |
| Мод приказивања | Обично црно |
| Угао гледања | 85/85/85/85 (Л/Р/У/Д) |
| Контрастни однос | 800 |
| Сјајалост | 250cd/m2 |
| Однос аспекта | 16:9 |
| Мрежа | |
| ВиФИ | 802.11б/г/н |
| Етернет | 100М/1000М етернет |
| Скицање | Blue-tooth 4.2 |
| Интерфејс | |
| Слот за карте | СД картица |
| УСБ | USB 3.0 HOST (укључује се) |
| Микро-УСБ | Микро-УСБ ОТГ |
| УСБ | УСБ за серијски (ТТЛ формат) |
| РЈ45 | Етернет интерфејс (ПОЕ стандард за функције ИЕЕЕ802.3ат,ПОЕ+,класа 4, 25,5В) |
| Површило се | Улаз струје ЦЦ |
| Медија плеј | |
| Формат видео записа | MPEG-1,MPEG-2,MPEG-4,H.265,H.264,VC-1,VP8,VP9, итд.,подршка до 4K |
| Аудио формат | МП3/ВМА/ААЦ итд. |
| Фотографија | јПЕГ |
| Ostalo | |
| Веса | 100х100мм |
| Микрофон | да, да. |
| Преговарач | 2*2В |
| Камера | 2.0M/P, предња камера |
| Радни временски | 0-40 степени |
| Jezik | Многојезични |
| Приклади | |
| Адаптер | Адаптер, 12В/2А |
| Упутство за коришћење | да, да. |