вал моунт 10.1инч сенч екран Андроид таблет ПЦ ЛЕД светлост ПОЕ снага заговорно просторија резервација комерцијални дисплеј
- Параметри
- Опис производа
- Preporučeni proizvodi
Параметри
| Система | |
| ЦПУ | РК3288 |
| РАМ | 2 ГБ |
| Интерна меморија | 16 ГБ |
| Оперативни систем | Андроид 7.1/8.0/9.0/10/11 |
| Точни екран | 10 тачака капацитивног додирвања |
| Показач | |
| Панел | 10.1"ЛЦД панел |
| Резолуција | 1280*800 |
| Мод приказивања | Обично црно |
| Угао гледања | 85/85/85/85 (Л/Р/У/Д) |
| Контрастни однос | 800 |
| Сјајалост | 250cd/m2 |
| Однос аспекта | 16:9 |
| Мрежа | |
| ВиФИ | 802.11б/г/н |
| Етернет | 100М/1000М етернет |
| Булетоунт | Блуетоот 4.0 |
| Интерфејс | |
| Слот за карте | СД картица |
| УСБ | USB 3.0 HOST (укључује се) |
| Микро-УСБ | Микро-УСБ ОТГ |
| УСБ | USB за серијски (формат RS232) |
| РЈ45 | Етернет интерфејс (POE функција неопходна IEEE802.3at,POE+,класа 4, 25.5W) |
| Површило се | Улаз струје ЦЦ |
| Уховни телефон | 3,5 мм слушалице са микрофоном |
| Медија плеј | |
| Формат видео записа | MPEG-1,MPEG-2,MPEG-4,H.265,H.264,VC-1,VP8,VP9, итд.,подршка до 4K |
| Аудио формат | МП3/ВМА/ААЦ итд. |
| Фотографија | јПЕГ |
| Ostalo | |
| Веса | 75х75мм |
| НФЦ | Опционално, НФЦ 13.56МХЗ, ISO14443А/ISO14443Б/ISO 15693/Мифаре класиц/Сони фелика |
| Камера | Предња камера 2.0М/П / Бинокуларна камера (опционо) |
| Микрофон | да, да. |
| Преговарач | 2*2В |
| ЛЕД Светлост | ЛЕД светлост са РГБ и мешаним бојом |
| Радни временски | 0-40 степени |
| Jezik | Многојезични |
| Приклади | |
| Адаптер | Адаптер, 12В/1,5А |
| Упутство за коришћење | да, да. |
Опис производа
Паметније управљање састанцима почиње код врата
У многим модерним канцеларијама, салом за састанке се још увек управља изненађујуће неефикасно. Двоструке резервације, нејасна доступност, конфликти у последњем тренутку и стална ручна координација између тимова и даље успоравају продуктивност. Традиционални папирни распореди или чак и основни дигитални дисплеји не могу да обезбеде видљивост у реалном времену или интеграцију са корпоративним системима. За тимове за набавку и системске интеграторе, ово често доводи до фрагментисаних решења која су тешка за скалирање и одржавање.
Овде је специјално изграђен таблет за конференције који се монтира на зиду практично и скалисано решење. Дизајниран посебно за резервације састанака, овај 10,1-инчни Андроид уређај комбинује јасно визуелно индикацију статуса, распоређивање у реалном времену и флексибилну интеграцију система у једну компактну јединицу. Још важније, нуди стандардизовани модел распоређивања који се лако репликује у канцеларијама, кампусима и предузећним окружењима, стварајући оперативну ефикасност и јасне могућности за дистрибуцију и проширење канала.

Дизајниран за стварне канцеларијске сценарије
Замисли да ходаш кроз пуни канцеларијски ходник. Уместо да гађају да ли је соба доступна или прекидају одржане састанке, запослени могу одмах да провере статус собе преко таблета постављеног испред врата. Светлостна лента LED пружа јасан визуелни сигнал са даљине, указује на доступност или заузетност без потребе за интеракцијом.
Када се интегрише са календарима, корисници могу резервисати собе директно на екрану или преко својих уређаја, са тренутном синхронизацијом. За велика предузећа, то смањује сукобе у распореду и побољшава укупну употребу простора. За заједничке радне просторе, ствара професионалније и самопослужно искуство за станаре.
У корпоративним седиштима, соби за састанке често представљају критичан заједнички ресурс. Са овим решењем, менаџери објеката добијају бољу контролу и видљивост, док запослени имају користи од глаткијег и предвиђавијег искуства резервације.

Искуство корисника у акцији
Један од наших корпоративних клијената у југоисточној Азији распоредио је ово решење на више канцеларијских спратова. Након имплементације, пријавили су значајно смањење конфликата у састанцима и приметно побољшање стопе коришћења просторија. Службеници су се брзо прилагодили, јер је интерфејс био интуитиван и да су индикатори ЛЕД одмах јасно показали статус собе.
Један системски интегратор у Европи користио је овај уређај као део ширег интелигентног канцеларијског решења. Интегришовањем са постојећим софтвером за заказивање, они су могли да својим клијентима испоруче комплетан систем за управљање састанацима. Према њиховим повратним подацима, најисточишћест хардвера и флексибилност интеграције олакшавају стандардизацију распоређивања у различитим пројектима.

За кога је ово решење
Ако сте менаџер за набавке одговоран за канцеларијску инфраструктуру, овај уређај нуди једноставан начин да се побољша ефикасност састанака без увођења непотребне комплексности. То се природно уклапа у модерне стратегије радног места усредсређене на дигиталну трансформацију и паметна канцеларијска окружења.
За интеграторе система, вредност лежи у његовој прилагодљивости. Било да радите на корпоративним ИТ системима, интелигентним решењима за зграде или платформима за управљање радним местом, овај уређај служи као поуздани интерфејс који се може интегрисати у ваш екосистем.
Дистрибутори и партнери канала пронаћи ће снажан потенцијал на тржиштима на којима расте прихватање паметних канцеларија. Потражња за решењама за резервацију састанака расте у корпоративним канцеларијама, заједничким радним просторима, образовним институцијама и владинским објектима. То ствара стабилну и скалишућу прилику за проширење вашег портфолија производа.

Флексибилна прилагођавање и интеграција
Сваки пројекат има своје захтеве, и флексибилност је неопходна. Овај уређај подржава прилагођавање ОЕМ и ОДМ, омогућавајући прилагођавање хардверске конфигурације, брендинга и специфичних функција како би одговарало различитим потребама пројекта.
Са стране софтвера, подршка за АПИ и СДК омогућава беспрекорно интегрисање са популарним календарима, платформима за управљање радним местом и прилагођеним апликацијама. За интеграторе, то смањује развојни напор и осигурава компатибилност са постојећим системима. За партнере, пружа флексибилност да понуде прилагођена решења уместо фиксног производа.
Ова прилагодљивост такође олакшава решавање различитих вертикалних тржишта, од корпоративних канцеларија до угоститељских и јавног сектора.

Izrađeno za komercijalnu pouzdanost
У поређењу са таблетама за потрошаче, овај уређај је дизајниран за континуирану комерцијалну употребу. Дизајн који се поставља на зид осигурава стабилност и сигурност у окружењима са великим сообраћајем. Пое способност поједностављава инсталацију комбиновањем енергије и података кроз један кабл, смањујући време инсталације и сложеност инфраструктуре.
ЛЕД светла није само визуелна карактеристика. Она игра функционалну улогу у побољшању корисничког искуства пружајући тренутну видљивост статуса, чак и са удаљености. Овај мали детаљ значајно побољшава коришћену способност у реалним сценаријама.
За партнере, овај ниво поузданости се преводи у мање проблема са одржавањем и доследније перформансе у свим распоређивањима, што је од кључног значаја за дугорочно задовољство клијената.

Технологија која подстиче свакодневне послове
10,1-инчни дисплей пружа јасно и удобно искуство гледања, осигуравајући да се информације о резервацији лако читају у различитим условима осветљења. Андроид систем нуди широку компатибилност са различитим апликацијама, што олакшава распоређивање и управљање у различитим окружењима.
Одговорност на додир осигурава глатку интеракцију, смањујући трчење када корисници проверавају распореде или резервишу. Опције повезивања подржавају интеграцију са мрежним системима, док се НФЦ функционалност може користити за аутентификацију или контролу приступа у напреднијим поставкама.
Уместо да се фокусирамо само на спецификације, стварна вредност лежи у томе како ове карактеристике раде заједно како би створили беспрекорно и ефикасно искуство управљања састанацима.

Тенденције на тржишту и пословне могућности
Смена ка паметним канцеларијама убрзава се широм света. Компаније траже начине да оптимизују коришћење простора, побољшају искуство запослених и смање оперативне неефикасности. Системи резервације састанака постају стандардна компонента ове трансформације.
За дистрибутере и партнере канала, ово представља растуће тржиште са доследном потражњом. Понудећи комплетно решење које укључује хардвер, софтверску интеграцију и услуге подршке, можете створити нове потоке прихода и ојачати своју позицију на тржишту.
Неколико партнера успешно је искористило овај приступ, комбинујући овај уређај са локализованим софтверским решењима како би испоручили прилагођене системе за различите индустрије. То не само да повећава вредност пројекта већ и гради дугорочне односе са купцима.

Pouzdana isporuka i podrška
Из перспективе набавке, поузданост у снабдевању и подршци је од суштинског значаја. Узоришне јединице су доступне за тестирање и евалуацију, што вам омогућава да валидујете решење пре пуне распореде.
Производња капацитета подржава и мале и велике наруџбе, са временом извршења у складу са захтевима пројекта. Стандардна гаранција и техничка подршка осигурају да се било који проблем може брзо решити, што минимизира оперативне ризике.
За међународне партнере, искуство у глобалној логистици и постпродајној служби пружа додатну сигурност, чинећи прекограничну сарадњу глаткијом и предвидивијом.

Погледајмо свој пројекат заједно
Ако планирате да надоградите своју канцеларијску инфраструктуру или проширите своје понуде паметних радних места, ово решење за резервацију састанака вреди разматрање. То није само уређај, већ практичан алат за побољшање ефикасности и омогућавање скалибилних распореда.
Добродошли сте да нам се обратите за детаљне спецификације, опције прилагођавања или пробирне процене. Било да сте купац, системски интегратор или дистрибутер, можемо заједно да радимо на изградњи решења које одговара циљевима вашег пројекта и маркетиншком стратегији.
