tabula Android parieti affixa, 10,1 pollicum, cum schermo tactili et lucerna LED, alimentata per Ethernet (POE), ad usum in aedibus conventus
- Parameter
- Dēscrīptiō Prōductōrum
- Producta Commendata
Parameter
| Systema | |
| CPU | RK3288 |
| RAM | 2GB |
| Memoria interna | 16GB |
| Operandi ratio | Android 7.1/8.0/9.0/10/11 |
| Tactus screen | x-Point tactu capacitivo |
| Display | |
| Panel | 10.1"LCD panel |
| Resolutio | 1280*800 |
| Propono modus | Northmanni nigrum |
| Angulus visus | 85/85/85/85(L/R/U/D) |
| Contra rationem | 800 |
| Luminance | 250cd/m2 |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Retis | |
| WiFi | 802.11b/g/n |
| Ethernet | 100M/1000M ethernet |
| Buletooth | Bluetooth 4.0 |
| Interface | |
| Card socors | SD card |
| USB | USB 3.0 exercitum |
| Micro USB | Micro USB OTG |
| USB | USB ad Vide(RS232 format) |
| RJ45 | Ethernet interface ( POE functionem optionalem IEEE802.3at,POE+,class 4, 25.5W ) |
| Potestas jack | DC potentia input |
| Earphone | 3.5mm earphone cum tortor ligula |
| Media fabula | |
| Vide Format | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4,H.265,H.264, VC-1, VP8, VP9, etc. |
| Audio Format | MP3/WMA/AAC etc. |
| Photo | jpeg |
| Alium | |
| VESA | 75x75mm |
| NFC | Libitum , NFC 13.56MHz,ISO14443A/ISO14443B/ISO 15693/Mifare classic/Sony felica |
| Camera | Camera anterior 2.0M/P /Camera binocularis (optio) |
| Microphone | ita |
| Loquens | 2*2W |
| DUXERIT lux talea | DUXERIT lucem bar cum RGB et mixti coloris |
| Temperatura operandi | 0--40degree |
| Lingua | Multi-lingua |
| Accesoria | |
| Adaptator | Adap- 12V/1.5A |
| User manual | ita |
Dēscrīptiō Prōductōrum
Prudentior administratio aedium conventus apud ostium incipit
In multis modernis officiis, sala conventus adhuc administratur modo mirum in modum inefficaci. Duplex occupatio, incerta adhibilitas, conflictus ultimae momenti, et continua coordinatio manu facta inter turmas adhuc impediunt celeritatem operis. Tabulae chartaceae traditionales aut etiam simplices ostensiones digitales non praebent visibilitatem veri temporis nec integrationem perfictam cum systematibus enterprise. Pro turmis emptionum et integratoribus systematum, hoc saepe ducit ad solutiones disiectas quae difficiles sunt ad augendum et servandum.
Hic est locus ubi tabula conferentiae ad parietem affixa, ad hoc speciatim fabricata, in solutionem practicam et scalabilem convertitur. Haec machina Android 10,1-pollicis, ad usus praecipuos reservationis salarum conferentiarum designata, claras indicationes status visualis, schedulam in tempore reale, et flexibilem integrationem systematis in unam compactam unitatem coniungit. Quod praesertim notandum est, ea modello deploymentis standardizato utitur, quod facile replicari potest per officia, campus, et ambientes enterprise, tum efficaciam operationalem tum apertas opportunitates pro distributione et dilatione canalium creans.

Ad vera officiorum schemata designata
Imagina te per ambitosum officii corridorum ambulare. Pro eo ut coniecturas facias num sala vacua sit an non, aut ut interrumpas congressus iam inceptos, emplōī statim per tabulam extra ostium affixam statum salae inspicere possunt. Barra lucis LED signum visuale clarum ex longinquo praebet, quod indicat sive vacuitatem sive occupationem sine ulla interventione.
Cum cum systematibus calendarii integratur, utentes per tabulam ipsam aut per propria instrumenta aedem directe reservare possunt, cum statim synchronisatione. In magnis corporibus, hoc confligenda programmandi minuit et usum spatii in universum meliorat. In spatiis communiter habitandis, experientiam professionaliorem et seipsos servientem incolis praebet.
In sedibus corporum, aedae consiliorum saepe res critica communis sunt. Hac solutione, magistri aedificiorum meliorem habent potestatem et perspicaciam, dum adhibiti levius et certius experiuntur reservandi rationem.

Experientia Clientis in Actione
Unus ex nostris clientibus enterprise in Asia Sudorientali hanc solutionem in pluribus aedificiorum tabulatis deployavit. Post implementationem, confligenda consiliorum notabiliter minuta esse et rationes utilisationis aedium sensibiliter emendatas esse rettulit. Adhibiti cito se adaptauerunt, quia interfacies erat facilis et indicatores LED statum aedis statim patefaciebant.
Integrātor systemātis in Europā hōc instrumentō utēbātur ut partem solutionis amplioris pro officiīs prūdentibus. Id integrāns cum software iam exstante pro programmātiōne, systema completum ad administrandum aulās conventuum suō clientī praebēre potuērunt. Ex eōrum rēsponsīs appāret quod fidēlitās instrumentī et flexibilitās integrātiōnis faciliōrem reddidērunt standardizātiōnem dēpōsitōrum per diversa prōiecta.

Ad Quōs Hāc Solūtiō Pertinet
Si tu es magister comparationum pro īnfrastructūrā officiī, hoc instrumentum modum simplicem praebet ad efficiēntiam aulārum conventuum meliōrāndam absque additiōne complexitātis superfluae. Naturaliter convenit strategiīs modernīs locī operis quae in transformātiōne digitālī et in ambīentibus officiōrum prūdentium versantur.
Pro integrātoribus systemātum, valēs in eius adaptabilitāte consistit. Sive in systemātibus enterprise IT, sive in solūtiōnibus aedificiōrum prūdentium, sive in platfōrmīs ad administrandum locum operis operāris, hoc instrumentum ut interfāciēs anteriōris partis fīdēlis fungitur quod in tuum ōecosystema integrārī potest.
Distributores et socii canalium in mercatus, ubi adoptio officiorum prudentium crescit, magnam opportunitatem invenient. Postulatum solutionum ad reservandas aulas conventuum in officiis corporis, in spatiis communibus laborandi, in institutionibus educativis et in aedificiis publicis augetur. Hoc stabilem et dilatabilem occasionem creat ad augendum vestrum portfolium productorum.

Adaptatio Flexibilis et Integratio
Unumquodque opus proprias habet necessitates, et flexibilitas essentialis est. Hoc instrumentum adaptationem OEM et ODM suadet, quae permittit mutationes in configuratione hardware, in notitia marcae, et in proprietatibus specificis, ut diversis necessitatibus operum respondeant.
In parte software, subsidium API et SDK integrationem sine interruptione cum popularibus systematibus calendarii, cum platformis administrationis loci laboris, et cum applicationibus ad usum specialem permittit. Ad integratores, hoc laborem developmentis minuit et compatibilitatem cum systematibus iam existentibus confirmat. Ad socios, hoc flexibilitatem praebet ad solutiones ad mensuram offerendas, non ad productum fixum.
Haec adaptabilitas etiam facit ut ad diversos mercatus verticales, a muneribus corporis ad hospitalem et ad publicas administrationes, facilius consulatur.

Ad Fidem Commerciale Paratum
Hoc instrumentum, comparatum ad tabellas usus privati, ad usum commercialem continuum est designatum. Designatio ad parietem affixa stabilitatem et securitatem in locis frequenter frequentatis praebet. Facultas POE installationem simplicat, quoniam potestas et data per unicum cereum coniunguntur, ita ut tempus constitutionis et complexitas structurae minuantur.
Fasciculus lucis LED non solum est elementum visuale, sed etiam functionem habet in experientia utentis melioranda, statum instantaneum ostendens, etiam ab intervallo. Hoc parvum particula usum in rebus veris notabiliter promovet.
Ad socios, hoc fiduciae gradus in pauciores difficultates curae et in constantius perficiendum per omnes applicationes convertitur, quod pro satisfactione clientium longo tempore est necessarium.

Technologia Quae Operationes Cotidianas Subsidit
Tabula digitalis decempollicularis perspicuam et commodam visionem praebet, ut informatio de reservationibus in variis condicionibus luminis facile legi possit. Systema Android latam cum variis applicationibus compatibilitatem offert, quod deploymentem et administrationem per diversos contextus faciliorem reddit.
Sensibilitas ad tactum interactionem lenem assicurat, fricationem minuens cum utentes schedulas inspiciunt aut reservationes faciunt. Optiones connexiones integrationem cum systematibus reticularibus suadent, dum functio NFC in structuris magis provectis ad authenticationem vel ad controllem accessus uti potest.
Non solum in specificatis insistentes, verum valorem realem in eo ponimus quomodo haec omnia features inter se cooperantur, ut experientiam de administrando aedibus consiliorum continuam et efficacem creent.

Trendi Mercati et Negotii Oportunates
Translatio ad officia prudentia celeratur per totum orbem. Corpora quaerunt vias ad spatii usum optime ordinandum, ad experientiam operariorum meliorem faciendum, et ad inefficacitates operationales minuendas.
Ad distributores et socios canalis, hoc mercatum crescentem cum constanti postulatione repraesentat. Per offerendum solutionem integrum quae hardware, integrationem software, et servitia subsidii complectitur, novas vias ad reditus creare potes et positionem tuam in mercatu roborare.
Plures socii hanc rationem feliciter usurpaverunt, hunc apparatum cum solutionibus software localibus coniungentes ut systemata ad diversas artes accommodata praebere possint. Haec non solum valorem proiecti augent, sed etiam relationes cum clientibus longae durationis aedificant.

Fiducia in delatione et subsidio
Ex perspectiva emptionis, fiducia in suppeditatione et subsidio essentialis est. Exemplaria ad experimentum et aestimationem disponibilia sunt, ut solutionem ante plenam applicationem probare possis.
Capacitates productionis utramque ordinem, parvum et magnum, adiuvant, cum temporibus ducendis ad requisita proiecti accommodatis. Garantia communis et subsidium technicum certificant ut quaelibet difficultates cito resolvantur, pericula operativa minuendo.
Pro sociis internationalibus, experientia in logistica globali et servitio post venditionem praebet fiduciam additam, cooperationem transfrontaliciorem faciens levioris et praedictioris.

Explorare Profectum Tuum Una Coniunctim
Si infrastructuram officii tui augere aut offertas tuas de loco laboris sapienti expandere cogitas, haec solutio pro reservandis aulis conventuum consideranda est. Non est tantum instrumentum, sed utilitas practica ad efficaciam augendam et ad expeditiones scalabiles permittendas.
Libere ad nos scribere potes pro specificatis exactis, optionibus adinveniendis, aut examinandis exemplaribus. Sive emptor sis, sive integrator systematum, sive distributor, una coniunctim solutio construere possumus quae cum finibus proiecti tui et strategia mercati congruat.
