қабырғаға орнатылатын 10,1 дюймдық тачскрин Android планшеті, PC, LED жарық, POE қуаты, кездесу бөлмесін брондау, коммерциялық дисплей
- Параметр
- Өнімдердің сипаттамасы
- Ұсынылатын өнімдер
Параметр
| Жүйе | |
| CPU | RK3288 |
| Оперативтік жад | 2 ГБ |
| Ішкі жады | 16 ГБ |
| Жүргізу жүйесі | Android 7.1/8.0/9.0/10/11 |
| Тыңдау экраны | 10- нүктелік емдік тигізу |
| Дисплей | |
| Панель | 10.1"LCD панелі |
| Ажыратымдылық | 1280*800 |
| Көрсету режимі | Әдетте қара |
| Көру бұрышы | 85/85/85/85 (L/R/U/D) |
| Контраст коэффициенті | 800 |
| Жарықтау | 250cd/м2 |
| Көрініс қатынасы | 16:9 |
| Жобаулық | |
| Wi-Fi | 802.11b/g/n |
| Ethernet | 100M/1000M эфир желісі |
| Қалқан тісі | Bluetooth 4.0 |
| Интерфейс | |
| Карта ойығы | SD картасы |
| USB | USB 3.0 хосты |
| Micro USB | Micro USB OTG |
| USB | USB сериялық (RS232 форматы) үшін |
| RJ45 | Ethernet интерфейсі (POE функциясы IEEE802.3at,POE+,class 4, 25,5W) |
| Электр тогы | Бірқалыпты ток беру |
| Құлаққап | 3,5 мм құлаққап микрофоны бар |
| Медиа ойын | |
| Видео пішімі | MPEG-1,MPEG-2,MPEG-4,H.265,H.264,VC-1,VP8,VP9, т.б. 4K-қа дейін қолдау |
| Аудио пішімі | MP3/WMA/AAC және т.б. |
| Сурет | jpeg |
| Басқа | |
| VESA | 75х75 мм |
| NFC | Қалайты жоқ, NFC 13.56MHz,ISO14443A/ISO14443B/ISO15693/Mifare classic/Sony felica |
| Камера | Алдыңғы камера 2.0M/P /Бинокулярлық камера ((факультативтік) |
| Микрофон | иә |
| Спикер | 2*2W |
| LED қырлық шіңбері | РГБ және аралас түсті LED жарық сым |
| Жұмыс температурасы | 0-40 градус |
| Тіл | Көптілділік |
| Қосымша құралдар | |
| Адаптер | Адаптер, 12В/1,5А |
| Пайдаланушының нұсқаулығы | иә |
Өнімдердің сипаттамасы
Ақылды кездесу бөлмесін басқару есіктен басталады
Көптеген заманауи офистарда кездесу бөлмесі әлі де таң қалдыратын дәрежеде тиімсіз тәсілмен басқарылады. Екі рет брондау, анық емес қолжетімділік, соңғы минуттағы қақтығысулар және топтар арасындағы үнемі қолмен координациялау өндірістілікті баяулатуды жалғастырады. Дәстүрлі қағаздық кестелер немесе тіпті негізгі цифрлық көрсеткіштер нақты уақыттағы көрініс беруге немесе кәсіпорындық жүйелермен үздіксіз интеграциялануға қабілетсіз. Сатып алу топтары мен жүйелік интеграторлар үшін бұл жиі масштабтау мен қолдануды қиындататын бөлшектенген шешімдерге әкеледі.
Бұл жерде мақсатты түрде қабырғаға орнатылатын конференциялық планшеттің практикалық және масштабталатын шешімге айналған орны. Кездесу бөлмесін брондау сценарийлері үшін арнайы құрылған бұл 10,1-дюймдық Android құрылғысы таза көрінетін визуалды статус көрсеткішін, нақты уақыттағы кестелендіруді және икемді жүйелік интеграцияны бір компактті құрылғыға біріктіреді. Одан да маңыздырағы, ол офистерде, кампустарда және кәсіпорын ортасында қайталауға оңай стандартталған орнату моделін ұсынады, бұл операциялық тиімділікті қамтамасыз етеді және тарату мен арна кеңейту мүмкіндіктерін айқын көрсетеді.

Шынайы офис сценарийлері үшін құрылған
Көпшілікпен толып тұрған офис коридоры арқылы жүргеніңізді елестетіңіз. Бөлме бос па немесе қазір өтіп жатқан кездесуге кедергі келтірмей, қызметкерлер дереу есіктің сыртында орнатылған планшет арқылы бөлменің статусын тексере алады. LED жарық жолағы қашықтықтан айқын көрінетін визуалды сигнал береді және бос немесе айдалып жатқанын көрсетеді, бұл үшін ешқандай әрекет қажет емес.
Календарь жүйелерімен интеграцияланған кезде пайдаланушылар бөлмелерді тікелей экраннан немесе өз құрылғылары арқылы брондауға болады, бұл әрекеттер сәттік синхрондау арқылы орындалады. Ірі кәсіпорындар үшін бұл кездейсоқ қабысуларды азайтады және жалпы кеңістікті пайдалануды жақсартады. Кеңестік жұмыс орындары үшін бұл жалғыз қызметкерлерге арналған, кәсіби деңгейде ұйымдастырылған өзіндік қызмет көрсету тәжірибесін қамтамасыз етеді.
Корпоративтік штаб-пәтерлерде кездесу бөлмелері жиі құнды ортақ ресурстар болып табылады. Бұл шешім арқылы объектілерді басқарушылар басқару мен бақылау деңгейін жақсартады, ал қызметкерлер брондау процесінде тегіс және болжанған нәтиже алады.

Іс-жүзіндегі Тұтынушы Тәжірибесі
Біздің Азияның Оңтүстік-Шығысындағы кәсіпорындар арасындағы бір клиент бұл шешімді бірнеше қабаттың офисіне енгізді. Енгізілгеннен кейін олар кездесулердің қабысуын қатты азайтқанын және бөлмелерді пайдалану көрсеткіштерінің айтарлықтай жақсарғанын хабарлады. Қызметкерлер интерфейс ыңғайлы болғандықтан және LED көрсеткіштер бөлменің қазіргі жағдайын тез анықтауға мүмкіндік бергендіктен, жаңа жүйеге тез бейімделді.
Бұл құрылғыны Еуропадағы бір жүйе интеграторы кеңірек ақылды офис шешімінің бір бөлігі ретінде қолданды. Оны барлық уақытта қолданылатын кестелендіру бағдарламасымен интеграциялау арқылы олар өз клиентіне толық кездесу бөлмесін басқару жүйесін ұсына алды. Олардың пікірінше, құрылғының аппараттық сенімділігі мен интеграциялауға икемділігі әртүрлі жобалар бойынша орнатуларды стандарттауды жеңілдетті.

Бұл шешім кім үшін
Егер сіз офис инфрақұрылымын сатып алу жауапкері болсаңыз, бұл құрылғы кездесу бөлмесінің тиімділігін арттыру үшін қосымша күрделілік енгізбей-ақ қарапайым шешім ұсынады. Ол цифрландыруға негізделген қазіргі заманғы жұмыс орны стратегиялары мен ақылды офис ортасына табиғи түрде сыйысады.
Жүйе интеграторлары үшін оның құндылығы икемділігінде жатыр. Сіз кәсіпорын IT-жүйелерін, ақылды ғимарат шешімдерін немесе жұмыс орнын басқару платформаларын құруда жұмыс істесеңіз де, бұл құрылғы сіздің экожүйеңізге интеграцияланатын сенімді алдыңғы интерфейс ретінде қызмет етеді.
Ақылды офис қолданысы өсетін нарықтарда дистрибьюторлар мен арналық серіктестер үлкен потенциал табады. Кәсіпорындардың басқармаларында, бірге жұмыс істейтін кеңістіктерде, білім беру мекемелерінде және үкіметтік ғимараттарда кездесу бөлмесін брондау шешімдеріне деген сұраныс өсуде. Бұл сіздің өнімдер портфолиосыңызды кеңейтуге тұрақты және масштабталатын мүмкіндік туғызады.

Икемді түрде таңдау және интеграция
Әрбір жобаның өз талаптары бар, сондықтан икемділік өте маңызды. Бұл құрылғы OEM және ODM түрінде таңдауға мүмкіндік береді, яғни әртүрлі жобалардың талаптарына сай аппараттық конфигурацияны, бренділеуді және белгілі бір функцияларды өзгертуге болады.
Бағдарламалық жағынан API және SDK қолдауы кеңінен қолданылатын күнтізбе жүйелерімен, жұмыс орнын басқару платформаларымен және қосымша бағдарламалармен үздіксіз интеграциялануға мүмкіндік береді. Интеграторлар үшін бұл әзірлеу жұмыстарын азайтады және қолданыстағы жүйелермен сәйкестікті қамтамасыз етеді. Серіктестер үшін бұл қатаң анықталған өнім емес, сонымен қатар жеке тапсырыс бойынша дайындалған шешімдер ұсынуға мүмкіндік береді.
Бұл икемділік корпоративтік офистерден бастап қонақүйлер мен мемлекеттік сектордың ортасына дейін әртүрлі вертикалды нарықтарға қол жеткізуді жеңілдетеді.

Коммерциялық сенімділік үшін жасалған
Тұтынушыларға арналған планшеттермен салыстырғанда, бұл құрылғы үздіксіз коммерциялық пайдалануға арналған. Қабырғаға орнатылатын дизайн жоғары трафикті орталарда тұрақтылық пен қауіпсіздікті қамтамасыз етеді. POE қабілеті қуат пен деректерді бір кабель арқылы біріктіру арқылы орнатуды жеңілдетеді, нәтижесінде орнату уақыты мен инфрақұрылымның күрделілігі азаяды.
LED жарықтандыру тақташасы тек көрінетін элемент болып қана қоймайды. Ол қашықтықтан да бірден статусты көруге мүмкіндік беру арқылы пайдаланушы тәжірибесін жақсартуға қызмет етеді. Бұл кішкентай деталь шынайы жағдайларда пайдалануды әлдеқайда жақсартады.
Серіктестер үшін бұл сенімділік деңгейі жиірек техникалық қызмет көрсету мәселелері мен жобалар бойынша тұрақты жұмыс істеуін білдіреді, бұл ұзақ мерзімді клиенттік қанағаттану үшін өте маңызды.

Күнділікті операцияларды қолдайтын технология
10,1-дюймдық дисплей әртүрлі жарықтық жағдайларында брондау ақпаратын оқуды жеңілдететін, анық және ыңғайлы көру тәжірибесін қамтамасыз етеді. Android жүйесі әртүрлі қолданбалармен кеңінен сәйкес келеді, сондықтан оны әртүрлі орталарда орнату мен басқару оңай болады.
Тактильдік жауап беру қолданушылардың жоспарларды тексерген кезде немесе брондаулар жасаған кезде үйкелісті азайтып, сұладың тегіс өтуін қамтамасыз етеді. Байланыс опциялары желілік жүйелерге интеграциялануды қолдайды, ал NFC функциясы кеңейтілген конфигурацияларда аутентификация немесе қатысу бақылауы үшін қолданылуы мүмкін.
Техникалық сипаттамаларға ғана назар аудару орнына, шынайы құн осы функциялардың біріктірілген жұмысында жатыр, бұл кездесу бөлмесін басқарудың үздіксіз және тиімді тәжірибесін қамтамасыз етеді.

Нарықтағы бағыттар мен бизнес мүмкіндіктері
Ақылды офиске көшу әлем бойынша тездетілуде. Компаниялар кеңістікті пайдалануды оптималдау, қызметкерлердің тәжірибесін жақсарту және операциялық тиімсіздіктерді азайту үшін шешімдер іздейді. Кездесу бөлмесін брондау жүйелері осы трансформацияның стандартты компонентіне айналуда.
Дистрибьюторлар мен арналық серіктестер үшін бұл – тұрақты сұраныс бар өсетін нарықты білдіреді. Құрылғылар, бағдарламалық қамтамасыз ету интеграциясы және қолдау қызметтерін қамтитын толық шешім ұсыну арқылы сіз жаңа табыс көздерін құра аласыз және нарықтағы орныңызды нығайта аласыз.
Бірнеше серіктестер бұл тәсілді сәтті қолданып, осы құрылғыны жергілікті бағдарламалық шешімдермен үйлестіріп, әртүрлі салаларға арналған дәлме-дәл жүйелер ұсынды. Бұл тек жобаның құнын көтереді, сонымен қатар ұзақ мерзімді тұтынушылық қатынастарын құруға да ықпал етеді.

Сенімді жеткізу және қолдау
Тағайындау тұрғысынан алғанда, жеткізіп беру мен қолдау сенімділігі өте маңызды. Шешімді толықтай енгізуден бұрын оны тексеруге және бағалауға болатындай тәжірибелік үлгілер қолжетімді.
Өндірістік мүмкіндіктер кіші көлемді және үлкен көлемді тапсырыстарды қамтамасыз етеді, ал жеткізу мерзімдері жобалық талаптарға сәйкес келеді. Стандартты кепілдік пен техникалық қолдау кез келген ақауларды жедел шешуге мүмкіндік береді, нәтижесінде операциялық қаупі азаяды.
Халықаралық серіктестер үшін глобалды логистика мен кейінгі сатыдан кейінгі қызмет көрсету саласындағы тәжірибе қосымша кепілдік береді, сондықтан шекаралар арқылы ынтымақтастық тегісірек және болжанғышырақ өтеді.

Бірге өзіңіздің жобаңызды зерттейік
Егер сіз офис инфрақұрылымыңызды жаңартуға немесе ақылды жұмыс орны ұсыныстарыңызды кеңейтуге дайындалып жатсаңыз, бұл кездесу бөлмесін брондау шешімін қарастыруға құнды. Бұл тек құрылғы емес, сонымен қатар тиімділікті жақсартуға және масштабталатын енгізуге арналған тәжірибелік құрал.
Сіз деталдық техникалық сипаттамалар, тәжірибелік үлгілерді бағалау немесе жекелеген талаптарыңызға сай өзгерту опциялары туралы бізге хабарласуға қош келіпсіз. Сіз сатып алушы, жүйелік интегратор немесе таратушы болсаңыз да, біз сіздің жоба мақсаттарыңызға және нарықтық стратегияңызға сәйкес шешім құру үшін бірге жұмыс істей аламыз.
