bordáil chun a bheith leagtha ar an mbarr, clár táibléid Android 10.1 orlach le scáthán teagmhála agus leictrean LED, cumhacht POE, le haghaidh réimseanna cruinnithe, taispeántas tráchtála
- Paramadar
- Cur síos ar Phrodaithe
- Táirgí a molaimid
Paramadar
| Córas | |
| CPU | RK3288 |
| RAM | 2GB |
| Cuimhne inmheánach | 16GB |
| Córas Oibriúcháin | Android 7.1/8.0/9.0/10/11 |
| Scáileán Tactile | 10 phointe teagmháil caipitíoch |
| Taispeántas | |
| Painéal | 10.1"LCD panel |
| Rún | 1280*800 |
| Modh Taispeáine | De ghnáth dubh |
| Uillinn Amharc | 85/85/85/85 ((L/R/U/D) |
| Conradh comhoiriúnachta | 800 |
| Soilseacht | 250cd/m2 |
| Coibhneas Chéim | 16:9 |
| Líon láithreáin | |
| WiFi | 802.11b/g/n |
| Ethernet | 100M/1000M Ethernet |
| Buletooth | Bluetooth 4.0 |
| Comhoibriú | |
| Slát cárta | Cárta SD |
| USB | Cóstaí USB 3.0 |
| Micro USB | Micro USB OTG |
| USB | USB le haghaidh sraitheanna (formáid RS232) |
| RJ45 | Idirghabháil Ethernet (féideartha feidhm POE IEEE802.3at,POE+,class 4, 25.5W) |
| Jack Cumhachta | Cumhacht ionchuir DC |
| Cluasán | earphone 3.5mm le micreafón |
| Cluichí meáin | |
| Fómatta físeáin | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.265, H.264, VC-1, VP8, VP9, etc.,tacaíocht suas le 4K |
| Formáid guth | MP3/WMA/AAC etc. |
| Grianghraf | jpeg |
| Eile | |
| VESA | 75x75mm |
| NFC | Roghnaitheach,NFC 13.56MHz,ISO14443A/ISO14443B/ISO 15693/Mifare classic/Sony felica |
| CAMARA | Ceamara tosaigh 2.0M/P /Ceamara Binóclach ((roghnach) |
| Micreafón | tá |
| Cainteoir | 2*2W |
| Snáithín solais faoi stiúir | Bearna solais LED le RGB agus dath measctha |
| Teocht Oibre | 0-40 céim |
| Teanga | Ilteanga |
| Bealáin | |
| Oiriúnaí | Oiriúnaí, 12V/1.5A |
| Rúnaí úsáideora | tá |
Cur síos ar Phrodaithe
Tosaíonn Bainistíocht Intleachtúla Réimseanna Cruinnithe ag an mbeann
I go leor oifigí nua-aimseartha, tá an seomra cruinniú fós faoi bhallraíocht ar nós a bhfuil éifeachtaí mór air. Tá dúbailt ar leabharúcháin, tá an fáilíocht neamhghlan, tá comhraic ag teacht i dtreo deireadh an ama, agus tá co-ordú láimhe ar fad idir na foirne ag leanúint ar aghaidh ag laghdú ar tháirgeacht. Ní thugann scéimeanna páipéir traidisiúnta ná taispeántóirí digiteacha bunúsacha fiú radharc i rith amháin nó intreagráil gan stró le córais fiontar. Don fhoireann gur cheannaíodh an t-aonad agus don lucht comhtháthaithe córais, is minic a thagann sé seo chun réitigh scartha a bheith ann a bhfuil sé deacair a mhéadú agus a chothabháil.
Seo é an áit a mbíonn clár comhrá fáilteach ar bhalla, atá deartha go speisialta, mar réiteach praiticiúil agus le féidir é a mhéadú. Deartha go sonrach do scéalta le haghaidh leabharthóireachta seomraí cruinniúcháin, agus comhcheanglaíonn an gléas Android 10.1 orlach seo taispeántas amhairc soiléir ar stádas, mionleabharú i rith an ama, agus comhcheangal córas éagsúil i gceann amháin chompacta. Tá sé tábhachtach go leor freisin gur modh aicepthe leabharthóireachta atá ann, is éasca é a athdhéanamh ar fud oifigí, campais, agus timpeallachtaí fiontraíochta, ag cruthú éifeachtaíochta oibriúcháin agus deiseanna soiléir le haghaidh dáileadh agus leathnú na gcainéil.

Deartha do Scéalta Oifige Réala
Imagóinigh tú ag siúl trí chorrador oifigeach lánghníomhach. In áit a bheith ag triail a fháil amach go dtí an bhfuil seomra ar fáil nó ag cur isteach ar chruinniúcháin atá ag tarlú cheana féin, is féidir le foirne an stádas seomra a sheiceáil láithreach trí an clár comhrá a bhfuil sé suite amuigh den doras. Soláthraíonn an barra solais LED taispeántas amhairc soiléir ó dhistant, ag léiriú an bhfuil an seomra ar fáil nó in úsáid gan aon idirghníomh a bheith riachtanach.
Nuair a chuirtear isteach é le córas féilire, is féidir le húsáideoirí seomraí a bheith agus a thabhairt ar an scáileán nó trí a bhfóiní féin, le sioncrónú láithreach. Don ghrúpa móir, laghdaíonn sé seo iarrachtaí a sholáthraíonn agus feabhsaíonn úsáid an spás i gcoitinne. Don spásanna comhroinnte, cruthaíonn sé taithí níos proifisiúnta agus níos féinseirbhíseach dona cónaitheoirí.
I rannóg cheannaireachta chorparáideach, is minic a thugann seomraí cruinniúcháin leasú tábhachtach coiteann. Leis an réiteach seo, bhaintear smacht agus radharc níos fearr amach ag bainistírí na háiseanna, agus baintear tairbhe ó thairbhe an uathu mar gheall ar thairbhe níos glan agus níos réamhaisiúla den phróiseas le haghaidh an t-ádhmais.

Taithí an Chustaiméara i gCrích
Chuir ceann de ár cliantanna fiontraíochta i Meán-Oirthear na hÁise an réiteach seo i bhfeidhm ar iolra leibhéil oifige. Tar éis an chur i bhfeidhm, thuairiscigh siad laghdú suntasach i gcomhthreomhar na cruinniúchán agus feabhas suntasach ar chineálachtaí úsáid na seomraí. Adháil an t-ádhmais go tapa, mar gheall ar an aghaidh a bhí intuigthe agus ar na léirithe LED a rinne stádas an seomra soiléir láithreach.
Úsáid an t-integrálaí córas in Eorpá an gléas seo mar chuid de réiteach oifige intleachtúil níos leithne. Trí é a chur le bogearraí reannaigh atá cheana ann, bhí siad in ann córas iomlán bainistíochta seomra cruinnithe a sholáthar don cliant. De réir a fheideartha, rinne an slándáil agus an solúbthacht a bhí sa hardteicne éascaíocht ar an gcoitiantas a chur i bhfeidhm ar thionscail éagsúla.

Do Chéin Is Réiteach É Seo
Más maorán procúirí atá freagrach as infrastruchtúr an oifige thú, tá an gléas seo ar fáil mar bhealach simplí chun éifeachtúlacht na seomraí cruinnithe a fheabhsú gan castacht neamhriachtanach a chur isteach. Tugann sé tacaíocht do straitéis áitiúla oibre a bhfuil béim air ar thionchar digiteach agus timpeallachta oifige intleachtúla.
Don integrálaí córas, tá an luach ann i a chumas. An bhfuil tú ag obair ar chórais TI fiontach, réitigh foirgnimh intleachtúla, nó ardán bainistíochta áitiúla oibre, is comhéadan ionchuir oiriúnach é an gléas seo a d’fhéadfá a chur le do eacóscóras.
Beidh díolaithe agus comhpháirtithe an chinniúna ag fáil deis láidir i margaidh ina bhfuil úsáid na hoifige intleachtúla ag méadú. Tá an t-iarratas ar réitigh le haghaidh leabharthóga seomraí cruinnithe ag éirí níos airde ar fud oifigí chorparáideacha, spásanna comh-oibriú, institiúidí oideachais, agus áiseanna rialtais. Cruthaíonn sé seo deis stábil agus scáláilte chun do chruinneán táirgí a leathnú.

Saincheapadh Saincheaptha agus Integriú
Tá riachtanais aige féin ag gach tionscadal, agus is ríthábhachtach an t-ullmhúchán. Tacaíonn an gléas seo le saincheapadh OEM agus ODM, ag ligean do athruithe sa chumraíocht reicneolaíochta, sa bhraindeáil, agus i bhfíorghnéithe sonracha chun freastal ar riachtanais éagsúla na dtionscadal.
Ar an taobh bogearraí, cuireann tacaíocht le API agus le SDK comhtháthú gan stró le córas féilireí coitianta, le platafhormaí bainistíochta áite oibre, agus le apps saincheaptha. D’iompúcháin, laghdaíonn sé seo an iarratas ar fhorbairt agus cinntíonn sé comhoiriúnacht le córais atá ann cheana. Don bpáirtithe, cuireann sé an t-ullmhúchán ar fáil chun réitigh saincheaptha a thairiscint seachas táirge socraithe.
Déanann an comhdháileacht seo freisin é níos éasca chun éilimh éagsúla a áireamh i marganna ingearacha éagsúla, ó oifigí corparáideacha go dtí timpeallachtaí oiliúna agus an tseachtar poiblí.

Tógtha do Oiriúnacht Tráchtála
I gcomparáid le cláir fho-úsáide, dearadh ar an ghléas seo do úsáid thionscail leanúnach. Cinntíonn an dearadh ceangailte leis an mbarr go bhfuil sé staible agus slán ina úsáid i dtimpeallachtaí ina bhfuil sreabhadh mór daoine. Simplíonn an cumas POE an suiteáil trí chumhacht agus sonraí a chur le chéile trí cheann amháin de na cábáin, ag laghdú an ama atá de dhíth ar an suiteáil agus an castaíocht ar an tionsclaíocht.
Níl an barra solais LED ach gné radharcach amháin. Imníonn sé ról feidhmiúil i mbunaithe an taithí úsáideora trí fháil réadúil ar stádas an ghléisa, fiú ó dhaolach. Tugann an mionchuid beag seo leas mhór ar úsáideachas an ghléisa i scéalta an lae is féidir a bheith ann.
Don bpáirtithe, aistríonn an leibhéal sin oiriúnachta go dtí níos lú fadhbanna cothabhála agus feidhmíocht níos conspóideach i ngach suiteáil, rud atá criticiúil don áthas fadtéarmach cliant.

Teicneolaíocht a Thacaíonn le hOibríochtaí Laethúla
Tugann an taispeána 10.1 orlach taithí amhairc soiléir agus comfhoirteach, a chinntíonn go bhfuil eolas faoi na harrachtaí éasca le léamh i dtuilleadh na dtíortha soláis. Tairgeann an córas Android comhoiriúnacht le go leor aiplicíochtaí éagsúla, rud a fhágann go bhfuil sé níos fusa chun é a úsáid agus a bainistiú i dtíortha éagsúla.
Cinntíonn freagracht an phointe teagmhála idirghníomhaíocht ghlán, ag laghdú an ghuáire nuair a sheiceálann úsáideoirí na scéimeanna nó nuair a dhéanann siad arrachtaí. Tacaíonn roghanna ceangail le comhtháthú le córais líonra, agus is féidir feidhmiú NFC a úsáid do dheontú nó rialú rochtana i socruithe níos casta.
In áit díriú ar shonraí amháin, tá an luach fíor i bhfad níos mó sa bhealach a oibríonn na gnéithe seo le chéile chun taithí bainistíochta seomra cruinniú glan agus éifeachtach a chruthú.

Trendanna an mhargaidh agus Deiseanna Gnó
Tá an t-athrú chuig oifigí intleachtúla ag luascadh go domhain. Tá cuideachtaí ag lorg bealaí chun úsáid an fhoirgnimh a riaradh go héifeachtúla, an taithí ar fhostaí a fheabhsú, agus na heagcórais oibriúcháin a laghdú.
Dona díolaithe agus na comhpháirtithe sreanga, léiríonn sé seo margadh ag fás le hiarratas leanúnach. Trí réiteach iomlán a thairiscint a bhfuil an crios bogearraí, an comhtháthú bogearraí, agus na seirbhísí tacaíochta ann, is féidir leat sruthanna earcaíochta nua a chruthú agus do sheasamh sa mhargadh a neartú.
D’úsáid roinnt comhpháirtithe an cur chuige seo go rathúil, ag comhcheangal an ghléas seo le réitigh bogearraí áitiúla chun córais sainiomportha a sholáthar do thionscail éagsúla. Ní hamháin go mbuíonn luach an tionscail níos airde ach tá caidreamh fadtéarmach le custaiméirí á bhuachan freisin.

Seasmhacht Sholáthair agus Tacar
Ó thaobh an chórais procúirí, tá ionadúlacht sa soláthar agus sa tacaíocht riachtanach. Tá aonaid samplach ar fáil le haghaidh triail agus meastóireachta, ag ligean duit an réiteach a bhailíniú sula dtosaíonn an tionscail iomlán.
Tacaíonn cumais tháirgeachta le orduithe beaga agus móra, le tréimhsí tús a bhfuil comhoiriúnaithe le riachtanais an tionscail. Cinntíonn an garánta caighdeánach agus an tacaíocht teicniúil go mbeidh aon fhadhbanna á réiteach go tapa, ag laghdú riosca oibriúcháin.
Don bpáirtithe idirnáisiúnta, cuireann an taithí ar loighistíocht idirnáisiúnta agus ar an tseirbhís i ndiaidh díol a chur le breis ábhar cinnte, rud a dhéanann comhoibriú thar teorainn níos gile agus níos réadmhaire.

Roghnaímis Do Thionscadal Le Chéile
Más é do thuairim an t-infrastruchtúr oifige a nuashonrú nó do thhógáil na dtairgí oifige intleachtúla, is luachmhar an réiteach le haghaidh leabharthóga seomra cruinniú a sheiceáil. Níl sé seo ach gléas amháin, ach uirlis phraiticiúil chun éifeachtúlacht a fheabhsú agus cur chuige le leaganacha a fháil le scála.
Is féidir leat teagmháil a dhéanamh le haghaidh sonraí iomlána, roghanna saincheaptha, nó le haghaidh samplaí le himeacht. An bhfuil tú ina cheannaitheoir, ina chumadóir córas, nó ina dhíobhálaí, is féidir linn oibriú le chéile chun réiteach a thógáil atá cothrom le cuspóirí do thionscadal agus le do straitéis mhargaidh.
